İşgücü piyasasına Entegrasyon

VeBBAS ekibi, Avusturya da çalışmak isteyen göçmenleri bilgilendirmek ve entegre etmek için bireysel danışmanlık sunmaktadır. VeBBAS AMS ve AK tarafından desteklemektedir ve 50 ülke vatandaşına danışmanlık sunmaktadır. Biz göçmenlere, iş aramada, eğitimlerinde ve yazılı iş başvurularında destek oluyoruz. Vatandaşlık, çalışma ve oturumla ilgili yasal sorularda danışmanlık yapıyoruz.

Hizmetlerimiz.

VeBBAS kamu yararına çalışan ve işgücü piyasaı danışma kutuluşudur. Amacımız, iş piyasasına girmekte zorluk çeken göçmen insanları desteklemek ve Avusturya ya uyum sağlamalarını kolaylaştırmaktır.

  • Danışma
  • Almanca Kursları
  • Aracılık
  • Denkleştirme
  • Refakat

Telefon etmeniz yeterli.
Deneyimli ekibimiz yardımcı olacaktır.

Personelimiz yardım ve tavsiye için sizin yanınızdadır.

Team VeBBAS
Soldan: Alina Adam, Mag. Dariusz Janczewski, GF Elisabeth Zelger, Mag. Mirjana Kovacevic und Ali Oymak. Önde oturan: Mustafa Osi
Elisabeth Zelger

Elisabeth Zelger

Yönetici
Danışma Almanca, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca

Tel.: 0662/87 32 48 Dw. 10
E-Mail: e.zelger@vebbas.at

Mustafa Osi

Mustafa Osi

Danışma Almanca, Arapca und Farsca
Tel.: 0662/87 32 48 Dw. 14
E-Mail: m.osi@vebbas.at

Mag.a Mirjana Kovacevic

Mag.a Mirjana Kovacevic

Danışma Almanca ve Boşnakca/Hırvatca/Sırpca
Tel.: 0662/87 32 48 Dw. 13,
E-Mail: m.kovacevic@vebbas.at

Ali Oymak

Ali Oymak

Danışma Almanca ve Türkce
Tel.: 0662/87 32 48 Dw. 15,
E-Mail: a.oymak@vebbas.at

Ludmilla Alina Adam

Ludmilla Alina Adam

Danışma Almanca, Rusca, Ukraynaca
Tel.: 0662/873248 Dw. 11,
E-Mail: a.adam@vebbas.at

Mag. Dariusz Janczewski

Mag. Dariusz Janczewski

Almanca Öğretmeni
Danışma Almanca ve Polonyaca
Tel.: 0662/87 32 48 Dw. 12,
E-Mail: d.janczewski@vebbas.at

İletişim.